Signa Pumpy, spol. s r. o.

Vážení zákazníci,

společnost Signa Pumpy, spol. s r. o. byla založena v roce 1992 v Hradci Králové a tím navázala s novou ochrannou značkou na více než šedesátiletou tradici prodeje čerpací techniky ve městě. Od té doby dodává čerpadla se širokým příslušenstvím. Pracovníci společnosti mají zkušenosti již i z minulosti, kdy byli zamněstnáni v prodejně a servisu oblastního obchodně-technického střediska SIGMA Ústřední prodej, později SIGMAPRODEJE. Zkušenosti v oboru více než 30 let zavazují a zaručují kvalitní nabídku.

Společnost se zaměřila hned od začátku na prodej nejen spotřebních čerpadel a vodáren včetně jejich náhradních dílů a příslušenství, ale také čerpadel pro zemědělství a průmysl, pro obecní vodovody, pro čističky odpadních vod, topenářská čerpadla pro ústřední vytápění a další

Můžeme nabídnout široký sortiment kvalitních čerpadel a příslušenství. Mezi největší dodavatele patří samozřejmě SIGMA PUMPY HRANICE a SIGMA 1868 Lutín, dále pak další světový výrobci čerpadel a příslušenství – GRUNDFOS, WILO, EBARA, CALPEDA, KSB, HCP, PEDROLLO, LOWARA, ESPA, NOCCHI, ĆERPACÍ TECHNIKA, ALFAPUMPY, ACUACUP, ISH, BIA, SLOVPUMP, GARDENA, DANFOSS, DZ DRAŽICE a další. Vlastní dovoz vysoce kvalitních výrobků zajišťujeme z továren ZDS v Itálii a TRITON CONTROLS ve Velké Británii.

Na stránkách spol. Signa Pumpy je uvedena pouze část dodávaného sortimentu. Pokud máte zájem o neuvedené výrobky, kontaktujte nás na: signapumpy@signapumpy.cz

Signa Pumpy, spol. s r. o. je registrovaná ochranná známka společnosti Signa Pumpy, spol. s r. o., Hradec Králové.

Veškeré další uvedené ochranné značky a známky slouží pouze k identifikačním účelům a jsou majetkem jejich právoplatných vlastníků.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright © 2020 Signa Pumpy, spol. s r. o., Developed by Ing. Petr Švec     Valid XHTML 1.0 + CSS